Avantajları

Wispotter, yalnızca bir internet erişiminden çok daha fazlasıdır. Misafirlerinizi derinlemesine analiz etmenizi ve onları tanımanızı sağlar.

Yasaya Uygun
Loglama

Yasaların gerektirdiği tüm yükümlülüklere %100 uyuyor ve sizin tüm sorumluluklarınızı devralıyoruz. Size ise sadece işinize odaklanmak kalıyor. Çok rahatlatıcı değil mi?

Detaylı
Kontrol Paneli

Tek şube ya da onlarca şube. Hiç farketmez, hepsini ister toplu ister ayrı ayrı takip edin. Misafirleriniz ne kadar süreyle, hangi saatler arasında, hangi yoğunlukta bağlanıyor analiz edin.

Ziyaretçi
Analizi

Misafirlerinizin en çok hangi zamanlarda uğradıklarını öğrenebilirsiniz. Onları segmente edebilir, özel teklifler oluşturabilirsiniz.

Pazarlama
Araçları

Her misafir, sizin için özel olmalı. Onlar için dinamik kampanyalar hazırlayabilirsiniz. Sizin hakkınızda geribildirim talep edebilir, ne düşündüklerini öğrenebilirsiniz.

Isı
Haritası

Tüm gün misafirlerinizi sürekli takip etmek zor olabilir. İstediğiniz tarihler arasında, en çok hangi alanlarınız veya katlarınız talep görüyor, analiz edebilirsiniz.

Entegre & Dinamik
Kampanyalar

Wispotter’ın tüm altyapısını biz geliştirdik. Bu nedenle isteklerinizi karşılamak için bolca vaktimiz ve enerjimiz var. Sınırsız entegrasyon imkanıyla, misafirlerinizin alışveriş yolculuğunu baştan sona analiz edebilirsiniz.

5651’e uygun yasal loglama

Yasal yükümlülüklerin getirdiği tüm sorumlulukları üstleniyoruz. Tüm bağlantı verilerini, İstanbul’un merkezinde yer alan veri merkezimizde, standartlara uygun olarak saklıyoruz.

  • İşletmenizin ağ altyapınıza müdahale etmeyiz. Tüm operasyonu ayrı bir ağ üzerinden biz üstleniriz.

  • Tüm sistem merkezi olarak çalışır. İşletmenizde kayıt saklayan bir donanım yoktur. Tüm veriler, veri merkezimizde toplanır.

İzinli Pazarlama

6563 sayılı Elektronik Ticaret Kanunu’na tamamen uygun biçimde, misafirlerinizle olan iletişim izinlerinizi ve anonim veri paylaşımlarını güvence altına alıyoruz.

  • Misafirlerinizin açık rızasını almak kolay olabilir, sonrasını yönetmek bizim işimiz. Siz yalnızca tekliflerinize odaklanın.

  • Misafirlerinizle iletişime geçebilmeniz için, onlara her zaman açık olmalısınız.

Yoğunluk Analizi & Isı Haritası

Çok katlı ya da geniş alanlarınız varsa, misafirlerinizin nerede, ne kadar süreyle vakit geçirdiğini analiz edebilir; kampanyalarınız için senaryolar hazırlayabiliriz.

  • Misafirleriniz için iyi bir izlenim bırakın. Doğru teklifi doğru zamanda sunun.

  • Kampanyalarınızı yalnızca yoğun saate göre değil, gün ve ay bazında daha geniş bakarak planlayabilirsiniz. Harika değil mi?

Ziyaretçi Analizi

Yasaya uygun ve anonim olarak, misafirlerinizin ne kadar süreyle işletmenizin neresinde vakit geçirdiklerini sunabiliriz.

  • Misafirlerinizi, tekrar ziyaret ettiklerinde internete bağlanmasalar bile anonim olarak analiz edebilirsiniz.

  • Misafirlerinizi segmente edebilir, satın alma geçmişleri ve ziyaret sıklıklarına göre gruplayabilirsiniz.

Entegre & Dinamik Pazarlama

Geribildirim alabilir, aklınızdaki soruları misafirlerinizle paylaşabilirsiniz. Onları segmente edebilir, doğru kişiye doğru reklam gösterimi yapabilirsiniz.

  • Wispotter’ın tüm altyapısı, kendi yazılım ekibimiz tarafından geliştirildi. Yani özgürüz!

  • Hayalinizdeki yapıyı anlatın, sizin için gerçeğe dönüştürelim.

Misafirlerinizin aklında iyi bir yer edinmek için doğru adımı atın.

Wispotter, yorulmak bilmez IT ekibinizin harcama kalemi değil; pazarlama departmanınızın en önemli gelir kalemlerinden biri olabilir.

Bilgilerinizi bırakın, sizi ziyaret edelim. Hem IT hem de pazarlama departmanlarınıza, kendimizi anlatmak için sabırsızlanıyoruz.

Wispotter ile yeni bir pazarlama deneyimine hazır mısınız?

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bilgilerinizi bırakın.