Hakkımızda

Hakkımızda2020-08-27T15:00:47+03:00

Wispotter, 27 yıllık DorukNet markamızın tecrübesi ve heyecanı ile ortaya çıktı. Gelişmeye ve geliştirmeye aynı heyecanla devam ediyoruz.

Wispotter, 27 yıllık DorukNet markamızın tecrübesi ve heyecanı ile ortaya çıktı. Gelişmeye ve geliştirmeye aynı heyecanla devam ediyoruz.

Avantajları

Wispotter, yalnızca bir internet erişiminden çok daha fazlasıdır. Misafirlerinizi derinlemesine analiz etmenizi ve onları tanımanızı sağlar.

Yasaya Uygun
Loglama

Yasaların gerektirdiği tüm yükümlülüklere %100 uyuyor ve sizin tüm sorumluluklarınızı devralıyoruz. Size ise sadece işinize odaklanmak kalıyor. Çok rahatlatıcı değil mi?

Detaylı
Kontrol Paneli

Tek şube ya da onlarca şube. Hiç farketmez, hepsini ister toplu ister ayrı ayrı takip edin. Misafirleriniz ne kadar süreyle, hangi saatler arasında, hangi yoğunlukta bağlanıyor analiz edin.

Ziyaretçi
Analizi

Misafirlerinizin en çok hangi zamanlarda uğradıklarını öğrenebilirsiniz. Onları segmente edebilir, özel teklifler oluşturabilirsiniz.

Pazarlama
Araçları

Her misafir, sizin için özel olmalı. Onlar için dinamik kampanyalar hazırlayabilirsiniz. Sizin hakkınızda geribildirim talep edebilir, ne düşündüklerini öğrenebilirsiniz.

Isı
Haritası

Tüm gün misafirlerinizi sürekli takip etmek zor olabilir. İstediğiniz tarihler arasında, en çok hangi alanlarınız veya katlarınız talep görüyor, analiz edebilirsiniz.

Entegre & Dinamik
Kampanyalar

Wispotter’ın tüm altyapısını biz geliştirdik. Bu nedenle isteklerinizi karşılamak için bolca vaktimiz ve enerjimiz var. Sınırsız entegrasyon imkanıyla, misafirlerinizin alışveriş yolculuğunu baştan sona analiz edebilirsiniz.

Daha fazlasını istemekte özgürsünüz. Yardımcı olmaya hazırız.

İş ortaklarımızla birlikte büyümeyi arzuluyoruz. Bunun için her şeyi yapmaya hazırız. Yalnızca hayal edin, biz geliştirelim.

  • %100 DorukNet Altyapısı

  • Uzman Yazılım & Büyük Veri Ekibi

  • Sınırsız Entegrasyon İmkanı

  • %100 Yasal Uygunluk

  • Sürekli Geliştirme

  • Büyüyen Ekosistem

DorukNet

Gelecek burada. Wispotter yalnızca ilk adım.

Türkiye’de internet servisleri ilk olarak sunmaya başladık.
30 bini aşkın kurumsal müşterimize hizmet veriyoruz.
Sunucu barındırma, kiralama, bulut bilişim hizmetleri sunuyoruz.
Veri merkezimizin tamamında Flash Depolama ile ışık hızında performans sunuyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Wispotter ile internete bağlanmak ücretli mi?2020-02-27T15:15:35+03:00

Wispotter olarak, havalimanları ve özel projeler dışında hizmet verdiğimiz tüm noktalarda ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.

Neden telefon numaramı girmek zorundayım?2020-02-25T11:53:57+03:00

5651 sayılı kanun kapsamında, internet erişimi için cep telefonu numarasının girilmesi zorunludur. Wispotter olarak bu verileri, yasal yükümlülükler kapsamında ilgili süre boyunca saklarız.

Neden Facebook hesabıyla bağlanma seçeneği var?2020-02-25T11:54:47+03:00

Wispotter olarak, iş ortaklarımıza yalnızca internet erişimi sunmuyoruz. Bununla birlikte iş ortaklarımızın misafirleri için uygun teklifler ve kampanyalar sunabileceği ortamlar da yaratıyoruz. Bu kapsamda, Facebook hesabını entegre eden Wispotter kullanıcıları, yalnızca iş ortaklarından değil bizim özel olarak sunduğumuz dönemsel fırsatlardan da yararlanma şansı bulur. Wispotter kullanıcılarının kişisel verileri, ilgili tüm yasal zorunluluklara uyacak şekilde saklanır ve işlenir.

İnternet hızı nedir?2020-02-25T11:52:56+03:00

Wispotter’ın hizmet verdiği noktalarda yer alan internet hızı, iş ortağımız tarafından belirlenir. Bununla birlikte, Wispotter olarak kullanıcı başına bir hız limitimiz bulunmaktadır. Bunun amacı, tüm Wispotter kullanıcılarının adil ve dengeli biçimde internet hizmeti almasını sağlamaktır.

Wispotter Portal nedir?2020-02-25T11:57:35+03:00

Wispotter olarak, kullanıcılarımız internete bağlandıktan sonra, hangi iş ortağımız üzerinden bağlandıysa, ona ait bir karşılama sayfasına yönlenir. Burası bir giyim mağazası, kahve mağazası, spor mağazası olabilir. Tüm iş ortaklarımız, Wispotter kullanıcılarına anlık fırsat veya kampanyalarını sunabilmek için bu karşılama sayfasında bazı teklifler sunar. Ya da geribildirim almak için anket sunabilirler.

Wispotter ile yeni bir pazarlama deneyimine hazır mısınız?

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bilgilerinizi bırakın.

Go to Top